Мова: Українська UA
Про сервіс
Hot-zaim - це онлайн-сервіс, що допомагає вам отримати позику у мікрофінансових і кредитних установ
Принцип роботи сервісу

Зверніть увагу, що Hot-zaim - не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори або умови. «Hot-zaim» - здійснює платні, посередницькі послуги між клієнтом, який хоче отримати гроші в позику, і кредитною установою, чия діяльність ліцензована і носить офіційний характер.

Користування даного ресурсу, означає повну згоду з політикою сайту. Сервіс строго призначений для осіб старше 18 років. Всі послуги надаються дистанційно, через Інтернет, цілодобово, без святкових і вихідних днів. Сервіс «Hot-zaim» використовує кукі для надання послуг. Умови зберігання або доступу до кукі Ви можете налаштувати в своєму браузері.

Ви можете вибрати кращий спосіб отримання, і скористатися нашим калькулятором, щоб розрахувати попередню суму до повернення при різних термінах позики. Дані, зазначені в калькуляторі, носять інформаційний (орієнтовний) характер. Зазначені вами дані можуть передаватися разом із заявкою на отримання позики.

При оформленні заявки ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Вам знадобиться тільки паспорт громадянина України та робочий мобільний номер. Всі заявки на отримання позики обробляються сервісом «Hot-zaim» автоматично з використанням спеціального алгоритму. Дана процедура передбачає аналіз інформації. Ви погоджуєтесь вводити тільки свої персональні дані. Некоректний введення даних може завадити надалі отримання позики, аж до відмови.

Послуга обробки анкети є платною. На останньому кроці вам необхідно вказати вашу карту для активації сервісу. Після завершення активації з вас буде знято плата в розмірі від 1 до макс сумму валюта. за «активацію сервісу» в залежності від стадії обробки вашої заявки. Додатково банком може стягуватися комісія з перекладу до 4% від суми платежу. Активація сервісу не гарантує вам отримання позики, сплачені кошти не повертаються. Ваша анкета на отримання позики буде відправлена ​​в безліч МФО і банки і вам буде доступний повний список партнерських посилань на отримання позики. Сервіс не несе відповідальності за дії або бездіяльність ніяких кредиторів.

Документи і договори
Заповнюючи анкету на нашому сервісі Ви погоджуєтеся з умовами та угодами зазначеними на сайті.
Відгуки наших клієнтів
Зв'язатися з нами
Якщо у вас процесі користування нашим сервісом виникли якісь питання, наші фахівці завжди готові допомогти.
Ми зробимо все, щоб у вас залишилося позитивне враження від роботи нашого сервісу.
Вы можете написать нам на почту support@Hot-zaim.su
Контакти
Поштовий та фактична адреса:
Телефон:
Заявки приймаються тільки через форму реєстрації на сайті!