Мова:
Українська (UA)
Стаття
7 правил, які допоможуть уникнути "поганого" кредиту в Україні
Трапляються ситуації, коли настає крайня необхідність звернутися в банк за кредитом. Перш ніж це робити, слід ретельно підготуватися: навіть якщо ви не в перший раз вдаєтеся до подібних послуг, важливо враховувати зміни в економічній ситуації країни, зростання ставок і вимог до позичальників. У цьому матеріалі ми хотіли б поділитися 7-ю порадами, які допоможуть не перетворити кредит в «кабалу».
Рефінансування в Україні: як "полегшити" кредит
Сьогодні складно знайти людину, яка жодного разу не користувався кредитними продуктами банків. Життя прискорюється, потреби ростуть, і така річ як позику дозволяє отримати бажане тут і зараз. Трапляється і таке, що люди можуть мати кілька заборгованостей в різних банках. При таких обставинах досить складно стежити за відсотками, термінами і додатковими нарахуваннями. Саме в такій ситуації можна скористатися особливою послугою: рефінансуванням кредиту в Україні.
Як знайти хорошого кредитора в Україні
Іноді трапляються ситуації, коли потреба у фінансах випереджає наші можливості: потрібно купити що-небудь дороге, сплатити штраф або повернути борг. У цьому випадку на допомогу приходять компанії, які займаються видачею позик. Так як попит на їхні послуги зростає, з кожним днем число МФО збільшується. Як же вибрати серед безлічі кредиторів клієнтоорієнтовану компанію, яка відповідально виконує свою роботу і пропонує найкращі умови? Спеціально для вас ми підготували список базових критеріїв, що визначають кращі мікрофінансові організації.
Заходи фінансової безпеки при оформленні online позики
З кожним днем ​​онлайн кредитування фізичних осіб стає все більш популярною послугою. Зростає попит - зростає і пропозиція: за останні три роки число мікрокредітних організацій в Україні зросла майже вдвічі. Всі вони пропонують різні умови кредитування для позичальників: хтось залучає низькою процентною ставкою, хтось лояльними вимогами до клієнтів. На жаль, серед подібних організацій є ті, хто хоче легкої наживи - шахраї. Як не попастися на їх прийоми і убезпечити себе? Читайте в цій статті.
Чи не можете виплатити кредит? Кроки до вирішення проблеми
Життя непередбачуване. Сьогодні ти успішний і не потребуєш фінансів, а завтра може статися нещастя: хвороба, втрата роботи, ДТП. І якщо подібне сталося в той час, коли є боргові зобов'язання у вигляді кредиту або позики, не варто панікувати, ховатися від кредиторів або, навпаки, залізати в ще більші борги. Ми пропонуємо дотримуватися чіткого алгоритму дій, завдяки яким ви зможете благополучно вийти з боргової ями з меншими втратами.
Які бувають кредити в Україні
Кожен з нас коли-небудь стикався з ситуацією, коли для вирішення складних життєвих завдань необхідні фінанси. Прикладів безліч: ремонт в квартирі, вступ до університету, або навіть автомобільний штраф, який потрібно оплатити в терміновому порядку. Якщо ви опинилися в такій ситуації, але у вас немає необхідної суми, то одним з найбільш очевидних і простих виходів стане оформлення кредиту.