Мова:
Українська (UA)
+38(044)362-39-23
Заявки приймаються тільки на сайті!

Позики на банківський рахунок

до 50 000 UAH за 15 хвилин.
Зручно
Зручно

Наша анкета забезпечена підказками і автодоповненнями, що істотно скоротить час заповнення заявки на позику.

Швидко
Швидко

На заповнення анкети у Вас піде максимум 5 хвилин часу. Далі наш сервіс обробить ваші дані, відправить в мікрофінансові організації і ви, можливо, отримаєте висновок про видачу кредиту.

Безпечно
Безпечно

Завдяки застосуванню найсучасніших технологій інформаційного та технічного захисту, ми забезпечуємо безпеку даних, що вводяться.

Анонімно
Анонімно

Ваші дані зберігаються в зашифрованому вигляді і передаються тільки операторам персональних даних.

Безкоштовний сервіс
Безкоштовний сервіс
Банківський рахунок

Позики на банківський рахунок

Ще не всі жителі України мають банківськими картами. Однак більшість мають банківські рахунки в різних банках. Ці рахунки можуть бути використані для отримання кредитних средст під стандртни відсоток.

Швидкість переказу значно нижче ніж переклад на банківську карту, однак як правило не перевищує 3-х робочих днів. Точний час отримання грошей вам озвучет менеджер після оформлення заявки.

Способи отримання
Позику на карту
Позику на карту
Позику готівкою
Позику готівкою
Як це працює?
01
Виберіть суму і термін позики
Виберіть суму і термін позики

Першу позику до 5 000 UAH можливий за ставкою від 0%

02
Заповніть анкету
Заповніть анкету

Зручний інтерфейс дозволить швидко пройти процедуру заповнення

03
Дочекайтеся схвалення заявки
Дочекайтеся схвалення заявки

Розгляд заявки займе не більше 15 хвилин

04
Отримайте гроші
Отримайте гроші

Отримати гроші можна будь-яким зручним вам способом

Відгуки клієнтів
Відкликання
Щасливі клієнти вже залишили відгуки про роботу нашого сервісу. Не забудьте залишити свій відгук після отримання грошей!
Фотография автора
Ларiса
55 років
Працюю вчителем, зарплати не завжди вистачає до наступної. То непередбачені витрати, то свята, треба подарунки онукам купувати. Іноді користуюся цим сервісом, завжди виручає. Гроші переводять прямо на карту. Дуже зручно, раджу.
Фотография автора
Андрій
51 рік
На роботі колеги порадили цей сайт, сказали тут 100% можна отримати гроші терміново. І справді, немає ніякої паперової тяганини, все прозоро-заповнив анкету, заплатив невелику комісію, але зате отримав гроші вже через 15-20 хвилин.
Фотография автора
Анастасія
29 років
Вже й не сподівалася, що мені схвалять суму на ремонт. Не вистачило зовсім трохи, а зайняти було не у кого. У Хотзаймі схвалили за 15 хвилин і перевели на карту. Буду тепер завжди звертатися. Дякувати.
Фотография автора
Олег
55 років
Хочу сказати всім, хто тільки хоче взяти тут гроші-хлопці реально націлені на те, щоб вам схвалили! У них хороші умови кредитування, а також є можливість невеликої прострочення платежу, якщо раптом ви не можете заплатити вчасно. Молодці, роблять все, щоб клієнти поверталися. Раджу!
Фотография автора
Микола
18 років
Купував в інтернеті навушники, запланував витратити одну суму, але не врахував вартість доставки. А мені треба було терміново. Зайняти було ні в кого, тому прийняв рішення зайняти онлайн невелику суму в 300 гривень. Це виявилося дуже зручно - всього за 20 хвилин мені перерахували гроші, причому у мене немає кредитної історії, але таку маленьку суму мабуть змогли схвалити просто по паспорту. Загалом покупка виправдала себе, а ваш сайт взяв на замітку і буду звертатися в подібних форс-мажорних ситуаціях.
Фотография автора
Ілона
27 років
Я взагалі ніколи не прибігала до послуг мікрокредитних організацій, для мене це "темний ліс". Але природно, як і все, начулася про те, що швидкі гроші даються тільки під скажені відсотки. І коли припало, все-таки, за деякими обставинами брати терміново у борг, я була в паніці, що узявши, наприклад, 5000 тисяч гривен доведеться віддати мало не в два рази більше. Яке було моє здивування, що деякі МФО представляють новим клієнтам кредити без відсотків. Тобто АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО! І сайт HOT ZAIM розіслав мою анкету в першу чергу по таких організаціях. Мені схвалили в одній з них. Так що я абсолютно з чистою совістю узяла у борг суму, а через тиждень повернула таку ж. Це дуже радує, спасибі.
Фотография автора
Аксана
28 років
Хочу висловити величезну подяку менеджеру Служби підтримки Олександру, який допоміг мені правильно і швидко заповнити заявку на позику. Я далека від інтернету, тому трохи заплуталася з великою кількістю галочок в анкеті. Подзвонила на підтримку, думала оформити по телефону. Але, виявляється, онлайн позику можна взяти тільки через комп'ютер. Менеджер мені все дохідливо пояснив, був ввічливий і терплячий! Тому наступного разу вже зможу сама розібратися. Спасибі!
Фотография автора
Роман
32 роки
Я часто беру онлайн-кредити, тому для мене важливо знати все — відсотки по поверненню, приховані комісії і тому подібні додаткові платежі. На вашому сайті сподобалося, що є зручний калькулятор-в залежності від суми позики і терміну розраховує остаточну суму до повернення. Плюс є відео інструкція, де вказуються всі суми за активацію сервісу і відсотки за переказ в залежності від регіону України. Не всі сервіси онлайн позик на це йдуть. Зазвичай все спливає потім, коли вже кредит оформлений. Я не з чуток знаю. Дякую за чесність!
Фотография автора
Юлія
41 рік
Я одного разу брала кредит на купівлю телефону, але не змогла повернути вчасно. У результаті мені дзвонили з банку, говорили що кредит мені більше ніколи не дадуть. Я думала що просто лякають, а виявилося правда - наступного разу, коли знадобилося узяти гроші у позику, мені скрізь відмовили. У результаті знайшла статтю, в якій говорилося, що кредитну історію можна виправити, беручи невеликі позики на меленький термін і повертати їх вчасно. "Чом би не спробувати"? - подумала я. Наштовхнулася на ваш сайт, було написано що висока вірогідність схвалення. Вирішила спробувати, у результаті схвалили невелику суму. Я дуже зраділа. Повернула вчасно. І так ще 2 рази. Після цього мені вже схвалювали навіть у банках. Спасибі за такий класний спосіб і можливість відновити репутацію позичальника.
Фотография автора
Ларiса
44 роки
Я працюю вихователькою в дитячому садку. Зарплата маленька, та й платять з перебоями. На цей випадок намагаюся завжди мати невеликі заощадження, хоч по 100 гривень, але намагаюся від зарплати відкладати. Але перед Новим роком відкласти не вийшло — несподівано приїхали родичі і довелося накривати великий стіл, подарунки купувати. А після свят, як то кажуть-на мілині. Тому довелося вдатися до послуг мікропозик, щоб хоч якось прожити до зарплати. Заповнила заявку на сайті, і гроші перевели на картку вже через 15 хвилин! Це був справжній порятунок. Дякую Вас. Сподіваюся таких ситуацій більше не виникне.